Fenix Tax - zwrot podatku z zagranicy

Rozliczenie PIT
Rozliczenie podatku z Irlandii
Przejdź do usługi

Rozliczenie podatku z Irlandii


Zwrot podatku z Irlandii

Pieniądze nie do pogardzenia? Zwrot podatku z pewnością do takich należy. Ten, który możesz otrzymać za pracę w Irlandii, to często co najmniej kilkaset euro. I chociaż zwykle ubiegać się o niego możesz dopiero po zakończeniu roku podatkowego, w niektórych przypadkach masz też prawo starać się o taki zwrot również w trakcie jego trwania. Chodzi tu o sytuację, gdy wyjeżdżasz za granicę, a powrotu do Irlandii w danym roku podatkowym już nie planujesz. Pozwól sobie pomóc - odzyskamy dla Ciebie zwrot podatku!

 

Jak najwyższy zwrot podatku z Irlandii? Wiemy, jak to zrobić!

Zwrot podatku  

O zwrot podatku z Irlandii możesz ubiegać się nawet do czterech lat wstecz. Pamiętaj jednak, że wbrew pozorom nie jest to aż tak długi okres - wielu osobom zdarzyło się, że zajęte innymi sprawami, po prostu zapomniały o pieniądzach, które im się należą. Cóż, z pewnością sytuacja taka nie należy do przyjemnych, dlatego warto zacząć działać natychmiast. Im szybciej się do nas zgłosisz, tym szybciej my odzyskamy Twój podatek. Co więcej, postaramy się, by był on jak najwyższy - mamy nie tylko doświadczenie, ale i konieczną wiedzę w tym zakresie.

 

Zwrot podatku bez prowizji

Zwrot podatku

 

Już dziś pobierz dokumenty dostępne na witrynie Fenix-Tax - ich wypełnienie nie potrwa długo. Następnie po prostu wyślij je do nas, a my od razu zajmiemy się Twoją sprawą. Jesteśmy przekonani, że będziesz wiedział, co zrobić z otrzymanym zwrotem podatku - takie pieniądze zawsze się przydają. Tym bardziej, że nie pobierzemy od Ciebie prowizji - cała kwota trafi na Twoje konto bankowe! Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zadzwoń do nas lub napisz - z przyjemnością na nie odpowiemy, rozwiewając przy okazji wszelkie wątpliwości, jakie mogą się pojawić. Nie czekaj dłużej - zacznijmy działać natychmiast!