Fenix Tax - zwrot podatku z zagranicy

Pobierz dokumenty


Formularz zgłoszeniowy
Rejestracja numeru konta w holenderskim Urzędzie Skarbowym. Dokument ten klient samodzielnie wysyła do Urzędu wraz z kopią dowodu osobistego w kolorze i potwierdzeniem z Banku że jest właścicielem konta. Bez wyżej wymienionych dokumentów rejestracja zostanie odrzucona. Jeżeli klient rozliczał się wcześniej przed holenderskim Urzędem Skarbowym i dokonywał już rejestracji numeru konta to ponowna rejestracja jest zbędna.
Rejestracja holenderskiego numeru konta w holenderskim Urzędzie Skarbowym dokument ten klient samodzielnie wysyła do holenderskiego Urzędu Skarbowego wraz kopią dowodu osobistego w kolorze. Dokument klient podpisuje w miejscu Handtekening i wysyła na adres holenderskiego Urzędu Skarbowego widniejący na dokumencie. Jeżeli klient rozliczał się wcześniej przed holenderskim Urzędem Skarbowym i dokonywał już rejestracji numeru konta to ponowna rejestracja jest zbędna
.Zmiana adresu do korespondencji w holenderskim Urzędzie Skarbowym Stosujemy tylko w przypadku gdy klient nie otrzymał jeszcze żadnej korespondencji bezpośrednio z holenderskiego Urzędu Skarbowego. Klient wypełnia ten dokument i samodzielnie wysyła na adres Urzędu Skarbowego podany na dokumencie.
Paczka dokumentów dla klientów biur współpracujących którzy rozliczają się korespondencyjnie
Tabela wysokości dofinansowania do ubezpieczenia zdrowotnego w Holandii

Holandia - usługi

Cena brutto
Rozliczenie podatku z Holandii 350
Rozliczenie PIT
Zwrot podatku z Holandii
Przejdź do usługi
Rozliczenie PIT
Zasiłek rodzinny w Holandii
Przejdź do usługi
Rozliczenie PIT
Dofinansowanie do ubezpieczenia zdrowotnego Holandia
Przejdź do usługi
Rozliczenie PIT
Wniosek o sofinummer
Przejdź do usługi

Dofinansowanie do ubezpieczenia zdrowotnego Holandia


Dofinansowanie do ubezpieczenia zdrowotnego Holandia


Choć w roku 2019 termin ubiegania się o dofinansowanie do ubezpieczenia zdrowotnego (Zorgtoeslag) w Holandii, za rok 2018, upływa dopiero 31-go sierpnia, warto zainteresować się tą kwestią już dziś. Po pierwsze - by “nie uciekła”, po drugie zaś - by jak najszybciej dofinansowanie otrzymać. A mowa tu o kwotach całkiem sporych - maksymalna wynosi bowiem 94 euro miesięcznie. Na taką liczyć mogą osoby, których dochód brutto, uzyskany w Holandii i innych krajach w roku 2018, nie przekroczył 28500 euro (w 2019 będzie to już 29000 euro). Jednak nawet, gdy zarobiłeś więcej, możesz liczyć na dofinansowanie - kwota zostanie jedynie proporcjonalnie zmniejszona (szczegółowe informacje znajdziesz w tabeli poniżej).

 

Zorgtoeslag - skuteczny wniosek o dofinansowanie

Zorgtoeslag  

Fenix-Tax ma wieloletnie doświadczenie w wypełnianiu wniosków o dofinansowanie do ubezpieczenia zdrowotnego w Holandii. Potwierdzeniem naszej skuteczności są przede wszystkim tysiące klientów, którym pomogliśmy. Potrafimy nie tylko odpowiednio wypełnić wniosek, a następnie wysłać go do właściwego urzędu w Holandii. Wiemy też, co robić w przypadku, gdy dofinansowanie do ubezpieczenia zdrowotnego spotka się z decyzją odmowną. To rzadkie przypadki, jednak niekiedy mają miejsce. Negatywna decyzja nie musi jednak wcale oznaczać, że nie otrzymasz swoich pieniędzy - mamy wiedzę, jak pisać naprawdę skuteczne odwołania.

 

Im szybciej, tym lepiej

Zorgtoeslag  

Nie zastanawiaj się dłużej - pobierz odpowiednie dokumenty z witryny Fenix-Tax, wypełnij je i prześlij do nas. Niezwłocznie zajmiemy się Twoją sprawą i udzielimy Ci wszelkich dodatkowych informacji. Im szybciej się do nas zgłosisz, tym szybciej otrzymasz dofinansowanie do ubezpieczenia zdrowotnego w Holandii. Jesteśmy przekonani, że te dodatkowe pieniądze bardzo Ci się przydadzą. Wiemy, co zrobić, byś wkrótce je otrzymał. Zacznijmy działać już dziś!

Pytania i odpowiedzi


1. Kiedy upływa termin ubiegania się o dofinansowanie do ubezpieczenia zdrowotnego (Zorgtoeslag) za rok 2018 ?

2. O jaką kwotę dofinansowanie do ubezpieczenia zdrowotnego za rok 2018 mogę się ubiegać ?

3. Jakie warunki trzeba spełnić aby otrzymać dofinansowanie do ubezpieczenia zdrowotnego ?

4. Co zrobić jeżeli otrzymałem z urzędu Skarbowego decyzję na 0 odnośnie dofinansowania do ubezpieczenia zdrowotnego

5. Jak mogę zlecić złożenie wniosku o dofinansowanie do ubezpieczenia zdrowotnego zorgtoeslag ?